Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Willa familijna.

Konstancin – Królewska Góra. Willa o pow ok. 550 m², położona na działce o pow. 2800 m². 

Parter: hall, WC, garderoba dla gości, gabinet, kuchnia połączona z tzw. kuchnią brudną, przestronny, słoneczny salon z wyjściem na taras. Z salonu wejście na basen (dł. 11m). W części basenowej sauna, łazienka z prysznicem. Basen widny, przeszklony z wyjściem płynnie łączącym z ogrodem.

Piętro: master bedroom z wyjściem na balkon, z łazienką i garderobą, 3 sypialnie, łazienka i garderoba.

Poddasze: open space z garderobą.

Piwnice: pralnia, kotłownia, pom. gospodarcze.

Garaż dwustanowiskowy, nad garażem mieszkanie dwupokojowe z kuchnią i łazienką, ok. 50 m².

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, mahoniowa stolarka, dębowe podłogi i schody, dach kryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość usytuowana w cichej, spokojnej części Konstancina. Sąsiedztwo głównie rezydencjalne. Blisko Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, ok. 15 minut spacerem do Parku Zdrojowego. Dojazd asfaltowy, wszystkie media miejskie.

Cena: 3 600 000 zł