Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Apartament na granicy Konstancina, Chylic i Piaseczna

Apartament 90 m2, z ogródkiem i tarasem 8 m2, na granicy Konstancina–Jeziorny, Chylic i Piaseczna położony w strzeżonym, kameralnym osiedlu, wśród innych osiedli domów jednorodzinnych, znakomicie skomunikowany z Warszawą.

Apartament składa się z: kuchni z salonem wychodzącym na ogródek, 3 sypialni, dużej łazienki wykończonej szaro-białym marmurem z dużą wanną z hydromasażem oraz z dodatkowym pomieszczeniem na saunę i funkcjonalną pralnią.
Dwie duże garderoby, jedna w hallu na okrycia wierzchnie, druga w jednej z sypialni wychodzącej na taras.
W płd-zach części nieruchomości znajduje się ogródek z ocieniającą wierzbą, kilkoma pachnącymi bzami i krzakami dzikich róż.
Mieszkanie było wyremontowane dwa lata temu, wymaga drobnego liftingu.
W części wspólnej osiedla wydzielony jest teren rekreacyjny dla rodzin oraz zamknięta rowerownia.
Istnieje możliwość dokupienia lub wynajęcia kilku miejsc postojowych w garażu podziemnym na terenie osiedla (cena za wynajem taka sama jak opłata za utrzymanie garażu, doliczona do czynszu w przypadku własności miejsca postojowego).

W odległości 100 m znajduje się znana Szkoła Marzeń (edukacja od przedszkola do liceum) oraz dwa inne przedszkola (prywatne i państwowe).
W odległości ok. 1,5 km znajduje się rejonowa Szkoła Podstawowa w Chylicach - od lat najlepsza w powiecie piaseczyńskim.
W odległości 1 km rozpoczęto budowę nowoczesnego ośrodka sportowego z kilkoma krytymi basenami.
Wokół świetnie utrzymane tereny rekreacyjne z dostępnymi kąpieliskami, kajakami i wyciągiem do wakeboardu, kilka fitness klubów z kortami tenisowymi i kluby jeździeckie oraz restauracje, pizzerie i bary.

Wszędzie prowadzą ścieżki rowerowe.

W odległości 1-3 km sklepy: Top Market i Biedronka. Auchan, Lidl, Leroy Merlin oraz centrum handlowe Stara Papiernia w Konstancinie.

W odległości 50 m przystanki autobusowe 710, 739 i 724 oraz liczne prywatne linie autobusowe w wielu kierunkach.

Nieruchomość godna polecenia zarówno do zamieszkania przez rodzinę jak i w celach inwestycyjnych.

Cena: 845 000 zł