Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Dom kryty gontem

Okolice Konstancina-Jeziorny, dom kryty gontem. Budynek składa się z dwóch części o łącznej powierzchni ok. 316 m², na działce ok.1815 m². Część A - dom o powierzchni ok. 217 m² oraz część B o powierzchni ok. 99 m². Posesja położona w kameralnym osiedlu na obrzeżach Konstancina-Jeziorny.

 

Parter (część A): przestrzeń dzienna składa się z salonu z kuchnią i jadalnią o powierzchni ok. 60 m², gabinetu/biblioteki o powierzchni ok. 27 m², holu o powierzchni ok. 15 m², toalety o powierzchni ok. 2m².

 

Parter (część B): garaż dwustanowiskowy o powierzchni ok. 40 m², pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok. 17 m²

Obie części są połączone łącznikiem o powierzchni ok. 20 m².

 

Piętro składa się z 3 sypialni, łazienki, garderoby, suszarni i holu o łącznej powierzchni ok. 107 m².

Strych: kotłownia

 

Nieruchomość wybudowana w 2003 roku jest w pełni zagospodarowana i gotowa do zamieszkania. Media: woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie centralne gazowe i częściowo podłogowe elektryczne.

 

Naturalnie piękny i zagospodarowany ogród posiada automatyczne nawadnianie. 

Nieruchomość stanowi dwie odrębne działki geodezyjne wspólnie zagospodarowane ale możliwe do osobnego użytkowania.

 

W najbliższej okolicy nowoczesne przedszkole, stadion i rozległe miejsca spacerowo-rekreacyjne (lasy, łąki), komunikacja miejska.

Cena: 1 899 000 PLN