Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
1439 m² Konstancin-Nowe Wierzbno
1439 m² Konstancin-Nowe Wierzbno
495000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

1439 m² Konstancin-Nowe Wierzbno, foremna działka budowlana w kształcie regularnego trapezu (30x45x58x27). Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową . Na jednej działce budowlanej może być usytuowany jeden budynek o funkcji mieszkalnej, mieszkalno-usługowej, lub usługowej , oraz jeden budynek o funkcji garażowej, gospodarczej lub garażowo-gospodarczej, w sumie nie więcej niż 2 budynki. Powierzchnia biologiczne czynna - nie mniej niż 70%. , powierzchnia zabudowy- nie więcej niż 20%, wysokość zabudowy – nie więcej niż 10 m, dachy jedno lub dwuspadowe o kącie nachylenia od 30-45 stopni, dopuszcza się dachy płaskie. W otoczeniu nowe domy. Dojazd asfaltowy. Prąd , woda , gaz, elektryczność – w drodze. Blisko komunikacja miejska , sklep, szkoła, przedszkola.

Cena: 495 000 zł

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?