Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
2 666 m² REZYDENCJONALNA DZIAŁKA BUDOWLANA

2 666 m² REZYDENCJONALNA DZIAŁKA BUDOWLANA

1692910
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Działka z pozwoleniem na budowę w Kępie Okrzewskiej, Konstancin-Jeziorna.

 

Bardzo dobra lokalizacja, szybki dojazd do centrum Warszawy. Sielska okolica. Szlaki spacerowe, biegowe i rowerowe w bezpośredniej odległości. Rezerwat przyrody w pobliżu, 450 m do komunikacji miejskiej, 10 min. do szkół i przedszkoli, handlu i usług w Konstancinie i Wilanowie, tylko 2 km do południowej obwodnicy Warszawy.

 

Media w drodze dojazdowej: prąd, woda, gaz, światłowód 1Gb/sek. Zaprojektowana przydomowa oczyszczalnia ścieków z możliwością podłączenia do realizowanej kanalizacji miejskiej przełom 2024/5.

 

W cenie pozwolenie na budowę indywidualnie zaprojektowanej rezydencji o wyjątkowym charakterze. Unikalne zastosowanie materiałów i detali, w harmonii do otoczenia. Nadzór i Poprowadzenia Realizacji do uzgodnienia.

Całk. pow. użytkowa >380 m².

 

Foremny prostokąt działki 42 x 64 m², węższym bokiem do drogi. Działka płaska, zagospodarowana, drzewa i krzewy, trawnik, urządzony podjazd pod dom.

 

Cena:   635 zł / mkw

Całość:     1.692.910 zł

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?