Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Neobarokowa willa w centrum Konstancina.

Neobarokowa willa w centrum Konstancina.

5950000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
6
Ilość sypialni:
3

Historyczna konstancińska willa z 1905 roku do modernizacji, indywidualnie wpisana do rejestru zabytków, o pow. ok.340 m² na działce 3340 m² .

Willa położona jest przy jednym z głównych traktów spacerowych Konstancina. Neobarokowa, reprezentacyjna, 2-kondygnacyjna, jest kryta blachą, z częściowo użytkowym przyziemiem. Dom zachował oryginalne zabytkowe elementy wyposażenia wnętrz - posadzki, kolumny, stiuki, ornamenty, ozdobne piece i kominki etc. 

Na parterze znajduje się dwudzielny oficjalny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, biblioteka, pokój gościnny, gabinet, 2 sypialnie, łazienka, klatka schodowa. Na piętrze znajduje się sypialnia główna (45 m² ) z łazienką i tarasem ok. 100 m².

W przyziemiu kuchnia , spiżarnia i kotłownia. Ogrzewanie c.o. gazowe, wodociag i kanalizacja miejska, dostęp do światłowodu, dojazd asfaltowy. Centralna część domu jest podpiwniczona. Ogród ze starodrzewem, klomby kwietne i alejki, parkan na murowanej podmurówce. Prócz domu głównego, na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy z garażem o pow. ok. 100 m²  i drewniany domek ogrodnika. 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?