Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Nowoczesny-Chylice.
Nowoczesny-Chylice.
3540000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość miejsc garażowych:
2

 

 

Chylice. Dom o pow. ok. 340 m², na działce o pow. 1726 m².

Nowoczesny dom położony w niewielkim osiedlu obejmującym 12 nieruchomości.

Parter: salon z kominkiem(45 m²) i wyjściem na duży taras, kuchnia otwarta na część jadalnianą, gabinet, WC dla gości, hall, garderoba, kotłownia, pralnia, (całość o pow. 199 m²), garaż na 2 samochody.

Piętro: 2 sypialnie każda z łazienką i garderobą, dodatkowo 2 sypialnie i łazienka, hall z biblioteką.

Dom urządzony (w większości meble na wymiar), klimatyzacja, wnętrza o wys. 3m, ogrzewanie gazowe, w części pomieszczeń podłogowe.

Wszystkie media miejskie.

Ogród urządzony i zagospodarowany, oczko wodne ze strefą wypoczynkową, własna studnia do podlewania.

Dogodny dojazd, blisko tereny zielone.

 

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?