Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Apartament nad rzeczką

Apartament nad rzeczką

830000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
4
Ilość sypialni:
3
Ilość łazienek:
1
Apartament 85 m2, z ogródkiem i tarasem 8m2, łącznie 93m2. Położony na granicy Chylic i Piaseczna, w strzeżonym, kameralnym osiedlu, wśród  domów jednorodzinnych, znakomicie skomunikowany z Warszawą.
 
Apartament składa się z: kuchni z salonem wychodzącym na ogródek, 3 sypialni, dużej łazienki wykończonej marmurem z wanną z hydromasażem z dodatkowym na zorganizowanie sauny i funkcjonalnej pralni.
Dwie duże garderoby: jedna w hallu na okrycia wierzchnie, druga w jednej z sypialni wychodzącej na taras.
 
W płd-zach części osiedla znajduje się ogródek z ocieniająca wierzbą, pachnącymi bzami i krzakami dzikich róż. W części wspólnej osiedla wydzielony jest teren rekreacyjny dla rodzin oraz zamknięta rowerownia.
Istnieje możliwość dokupienia lub wynajęcia miejsc postojowych w garażu podziemnym. 
 
W odległości 100 m znajduje się znana Szkoła Marzeń (edukacja od przedszkola do liceum) oraz liczne przedszkola (prywatne i państwowe).
W odległości ok. 1,5 km znajduje się rejonowa Szkoła Podstawowa w Chylicach - od lat najlepsza w powiecie piaseczyńskim.
W odległości 1 km rozpoczęto budowę nowoczesnego ośrodka sportowego z kilkoma krytymi basenami.
Wokół świetnie utrzymane tereny rekreacyjne z dostępnymi kąpieliskami, kajakami i wyciągiem do wakeboardu, kilka fitnessklubów z kortami tenisowymi i kluby jeździeckie oraz restauracje, pizzerie i bary. Wokół ścieżki rowerowe. 
 
W odległości 1-3 km sklepy: Top Market i Biedronka. Auchan, Lidl, Leroy oraz centrum handlowe Stara Papiernia w Konstancinie.
 
W odległości 50 m przystanki autobusowe 710, 739 i 724 oraz liczne prywatne linie autobusowe w wielu kierunkach.
 
Nieruchomość godna polecenia zarówno do zamieszkania przez rodzinę jak i w celach inwestycyjnych.
Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?