Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom Słomczyn

Dom Słomczyn

690000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Słomczyn. Dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej ok. 180  ( + przyziemie), na działce o powierzchni 600 m². Wymiary budynku: 11 m x 9 m.  Aktualnie użytkowany dwurodzinnie.

Parter: kuchnia, łazienka z WC, duży salon połączony z jadalnią, sypialnia, duży, zadaszony taras.

Piętro: kuchnia, łazienka z WC, 3 sypialnie (w tym 1 z balkonem)
Wysokość pomieszczeń 2,85m.

Przyziemie: garaż na jedno auto, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze + 1 duże o powierzchni 40 m².
Wysokość pomieszczeń w przyziemiu 2,6m.

Ogrzewanie gazowe i tradycyjne – dwa piece (jeden gazowy, jeden węglowo-drzewny). Dach kryty blachą ocynkowaną.

Działka prostokątna o wymiarach ok. 20m x 30m. Od strony ulicy ogrodzona parkanem żeliwnym z betonową podmurówką, zagospodarowana zielenią. Na działce czynna studnia z własnym ujęciem wody.

Dojazd asfaltowy, blisko szkoła, sklep, kosciół, biblioteka, komunikacja miejska (pierwsza strefa biletowa). Blisko lasy i tereny zielone. Dom jest gotowy do zamieszkania, a jego lokalizacja umożliwia także użytkowanie przyziemia lub całego domu w celach usługowych, biurowych lub handlowych. Budynek z lat 70-tych, na bieżąco remontowany i odnawiany.

 

 

 

 

 

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?