Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Konstancin - dom z altaną
NOWOŚĆ W OFERCIE

Konstancin - dom z altaną

3350000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

 

 

Konstancin-Jeziorna. Dom o powierzchni użytkowej ok. 257 m², powierzchni całkowitej ok. 443 m² na działce 1659 m². Usytuowany w kameralnej dzielnicy Konstancina, w odległości pieszej od Parku Zdrojowego.

Parter: część dzienna składa się z dużego salonu z kominkiem o powierzchni 50 m² (podłogi: marmur i deski jesionowe), jadalni o powierzchni 19 m² (stół na 12/14 osób), kuchni w pełni wyposażonej (sprzęt i meble), przedsionka z garderobą i toaletą gościnną.

Na piętrze znajdują się: 3 sypialnie - każda z łazienką oraz prywatny apartament z tarasem, łazienką (wanna z hydromasażem) i garderobą.

Na poddaszu znajduje się pełnowymiarowy stół bilardowy i pianino.

Atutem jest dodatkowa kuchnia w dolnej części obiektu (z kuchnią gazową, dużą lodówką i kompletem szafek), mała "piwniczka", regały na wino na ponad 120 butelek, sauna, łazienka z prysznicem oraz pralnia/kotłownia z nowym, energooszczędnym piecem Vaillant.

Dom posiada dużą ilość schowków, szaf wnękowych i dużą garderobę. Dwa tarasy (na piętrze i parterze).

Nieruchomość została kompleksowo odnowiona i zmodernizowana na przełomie 2004/2005, jest położona na wyjątkowej działce ze starodrzewem. Ozdobą ogrodu jest duża drewniana altana, z lampami grzewczymi.

 

Doskonała lokalizacja. W pobliżu szkoły i przedszkola, biblioteka miejska, sklep ogólnospożywczy i przemysłowy (carrefour express -czynny w każdą niedzielę), przystanek autobusowy, apteka, piekarnia, "warzywniak". 

 

DODATKOWE INFORMACJE: wbudowany w bryłę domu garaż na 2 auta. Elewacja częściowo z piaskowca. Ogrodzenie murowane, z frontu obłożone piaskowcem. Dom i ogród wyposażony jest w system monitoringu. Podłączone są: tv (nc+), internet (światłowód 300 mb/s), Wi-Fi. Telefoniczna linia stacjonarna (z wewnętrzną centralką telefoniczną). Rolety w oknach. Wokół domu energooszczędne oświetlenie: lampy dolne i górne.

Przepiękny ogród z dużą ilością nasadzeń: rododendrony, cisy, jałowce, bukszpany, graby, brzozy, świerki etc. z 40 sosnami (ok. 70-letnimi). Automatyczny system podlewania. Ścieżki w ogrodzie z kostki granitowej.

 

 

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?