Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Konstancin – Królewska Góra. Dom w stylu klasycystycznym

Konstancin – Królewska Góra. Dom w stylu klasycystycznym

3000000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość sypialni:
3
Ilość łazienek:
3

Konstancin – Królewska Góra. Dom w stylu klasycystycznym o pow. ok. 500 m², działka 2500 m². Ogród dobrze utrzymany, starodrzew, oświetlenie, system nawadniający.

Parter: salon 44 m², jadalnia 18 m², kuchnia 18 m². Z kuchni przejście przez dwuskrzydłowe drzwi do jadalni połączonej z salonem. Salon z kominkiem i wyjściem na taras. 2 gabinety (20, 18 m²), WC.

Piętro: główna sypialnia z łazienką, garderobą i wyjściem na taras, druga sypialnia z garderobą, trzecia sypialnia z balkonem, łazienka, pomieszczenie gospodarcze.

Poddasze użytkowe.

Piwnica: duży hol (pow. około 44 m2, wysokość ok. 2,70 m): z kolumnami i kominkiem, pokój 16 m2pralnia, suszarnia, kuchnia robocza, pomieszczenie na spiżarnię lub pokój kredensowy, WC, łazienka z prysznicemkotłownia.

Osobny budynek garażowo-mieszkalny. Garaż na 2 samochody, na górze mieszkanie (sypialnia, łazienka i kuchnia), całość o pow. ok. 140 m2.

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?