Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Prosta bryła

Prosta bryła

2500000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
6
Ilość sypialni:
4
Ilość łazienek:
4
Ilość miejsc garażowych:
2

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m², na działce o powierzchni    2250 m². Dom kilkupoziomowy, projektu znanego lokalnego architekta.

Na parterze: salon z kominkiem i ogrodem zimowym, jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, wc.

Na półpiętrze: główna sypialnia z łazienką i garderobą oraz kominkiem. 

Na piętrze: 2 pokoje, łazienka z wanną, a nieco wyżej gabinet oddzielony od reszty domu garderobą. 

Przyziemie stanowi część rekreacyjną, na którą składa się fitnes, sauna, łazienka z prysznicem i pokój wypoczynkowy.

Schody zewnętrzne tarasowe wykonane z granitu. Prosta bryła budynku współgra z eleganckim wnętrzem. Dom przestronny, funkcjonalny i jasny dzięki dużej ilości okien.

Działka leśno-parkowa z przewagą sosen i krzewów ozdobnych, idealnie zorientowana do stron świata (wjazd od północy). 

Na wjeździe znajduje się osobny budynek garażowo-mieszkalny. W budynku jest garaż na 2 samochody, a nad nim małe mieszkanie. 

Wszystkie media, dojazd asfaltowy, cicha spokojna okolica, dobre sąsiedztwo.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?