Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
W centrum Konstancina

W centrum Konstancina

4160000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Willa w centrum Konstancina. Powierzchnia ok. 500 m2 na działce 3318 m2. 

Parter: gabinet, kuchnia z przejściem do jadalni i komunikacją z holem, salon z kominkiem i dwoma wyjściami na taras.

Piętro: sypialnia - masterbedroom z pokojem kąpielowym i garderobą, dwie sypialnie, łazienka.

Podziemie: salon, sala kinowa, obszerna garderoba i miejsce na fitness, pralnia z suszarnią, wc, sauna, pokój dla gosposi, spiżarnia.

Dom całkowicie podpiwniczony.

Garaż na 2 samochody, za garażem zaplecze gospodarczo-magazynowe.

Dom wykonany z naturalnych surowców. Dach kryty dachówką ceramiczną. Podjazd do garażu i alejki wykonane z granitu. Bardzo słoneczny i jasny ogród.
Do Parku Zdrojowego odległość 400 m, blisko komunikacja miejska, sklepy, restauracje, kawiarnie, Centrum Handlowe Stara Papiernia, przychodnie, banki, szkoła, przedszkola.
Willa odświeżona i gotowa do zamieszkania.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?