Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Willa z wieżami

Willa z wieżami

3500000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
11
Ilość sypialni:
6
Ilość łazienek:
3
Ilość miejsc garażowych:
2

Konstancin strefa A. Willa o powierzchni 800 m², do remontu, na działce 5035 m².

Parter: hol z garderobą i WC, salon z kominkiem i tarasem na południe, jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, biblioteka, gabinet.

Piętro I: 4 sypialnie, łazienka (możliwość zrobienia drugiej łazienki).  

Piętro II: studio z dwiema sypialniami i łazienka.

Zwieńczeniem domu są 3 wieże, w najwyższej z nich pokój widokowy oraz duży taras na dachu. Osobne skrzydło domu to garaż na 2 samochody z niezależnym apartamentem (pokój, kuchnia, łazienka, miejsce na saunę). Dojazd asfaltowy, pełne uzbrojenie miejskie. Podjazd wybrukowany kostką bazaltową, starodrzew, działka słoneczna. 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?