Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

2-pokojowe mieszkanie w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Bielawskiej

2-pokojowe mieszkanie 41,7 m2 w osiedlu zamkniętym strzeżonym przy ul. Bielawskiej. Znajduje się w budynku 4-piętrowym na 1-szym piętrze.

Składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przestronnego przedpokoju.

 Mieszkanie jest jasne i przestronne. Okna wychodzą na stronę wschodnią. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Winda od poziomu garażu.

 

W pobliżu infrastruktura miejska: przystanki, sklepy, przychodnie, szkoły, przedszkola, banki, poczta. Do CH Stara Papiernia ok. 900 m, do Parku Zdrojowego ok. 1,5 km.

 

 

Cena za mieszkanie: 521 250 zł, garaż: 25 000 zł.