Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Partnerzy

SEI
SEI Groupjest dynamicznie rozwijającą się grupą firm działającą na rynku nieruchomości rezydencjonalnych i komercyjnych w Warszawie, skupiając swoje zainteresowanie przede wszystkim na obszarze Wilanowa. Początki działalności sięgają roku 1999.
W skład grupy wchodzą:
  • SEI sp. z o.o.,
  • SEI Nieruchomości sp. z o.o.,
  • SEI Nieruchomości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • spółka komandytowa
  • oraz pracownia architektoniczna SEI-Architekci.
IG Construction
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę IG Construction, wywodzącą się z amerykańskiego rynku nieruchomości, zajmującą się budową ekskluzywnych domów i rezydencji dla wymagających klientów doceniających wysoką jakość oraz luksus i wyszukany styl, na najwyższym poziomie. IG Construction Polska oferuję kompleksową realizację własnych projektów, luksusowych rezydencji, w pełni wykończonych pod klucz, włącznie z podstawowym wyposażeniem i umeblowaniem, dostępnych w wybranych przez naszą firmę lokacjach Konstancina lub dowolnych innych posesjach wybranych przez klienta, na terenie Polski, Europy czy też USA.

Poznaj pełną ofertę IG Construction odwiedzając stronę www.igconstruction.pl