Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Apartament w historycznym dawnym pensjonacie. SPRZEDANY

Konstancin-Jeziorna. Apartament 136m2 na parterze w historycznym dawnym pensjonacie.

Lokal stanowi wydzieloną odrębną nieruchomość, składającą się z dużego hallu z garderobą i toaletą, półotwartej kuchni z jadalnią, dużej łazienki, salonu z wyjściem na taras/werandę (pow. ok. 50m2), dwóch sypialni i gabinetu. Wysokość pomieszczeń to ok. 3,80. Podłogi częściowo zachowane, drewniane, częściowo współczesne (korek, terakota). Stan techniczny do zamieszkania. Okna wymienione na współczesne, zgodne ze stylem budynku. Do lokalu przynależą części wspólne: 1/8 działki o powierzchni ok. 3150 z pełnym uzbrojeniem miejskim, szeroka reprezentacyjna klatka schodowa oraz udział w wysokich przestronnych piwnicach.

Media miejskie, ogrzewanie centralne gazowe.

Lokal położony jest w świetnym punkcie 400 m od Parku Zdrojowego, blisko sklepy i galeria handlowa, komunikacja miejska, szkoły i usługi.

 

Cena: 1 490 000 zł