Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Dom Konstancin Parcela Łyczyn/SPRZEDANE

Konstancin Parcela Łyczyn. Dom bliźniak o powierzchni ok. 164 m2 na działce 600 m

Dom w pełni wykończony, zamontowana zabudowa kuchenna. Dodatkowo jest automatyczne podlewanie, oświetlenie domu i ogrodu, wykończony taras z zadaszeniem, automatyczna brama. Nieruchomość jest ogrodzona. 

Składa się z 3 kondygnacji:

PARTER: salon z aneksem kuchennym (36,1 m2) z wyjściem na duży taras i ogród, sypialnia lub gabinet (10,7 m2), łazienka (4,5 m2), wiatrołap (5,5 m2), korytarz i pomieszczenie gospodarcze (4,2 m2), garaż (17,9 m2). 

PIĘTRO: sypialnia 1 (14,7 m2) z balkonem, sypialnia 2 (13,0 m2), sypialnia 3 (12,4 m2), łazienka (7,3 m2), korytarz (6,4 m2), garderoba (6,7 m2), pomieszczenie gospodarcze (4,4 m2).

PODDASZE do adaptacji (21,7 m2). 

Wszystkie media miejskie. 

Cena: 1 290 000 zł