Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Dom w osiedlu Elsam. WYNAJĘTY

Konstancin-Jeziorna. Do wynajęcia dom w osiedlu Elsam o powierzchni ok. 190 m2. Wykończenie w bardzo dobrym standardzie, podłogi z naturalnego kamienia oraz drewna.

Dom nie jest umeblowany. 

Na pierwszej kondygnacji znajduje się: salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu oraz otwarta widna kuchnia z wyposażeniem, toaleta, garderoba na odzież wierzchnią.

Na drugiej kondygnacji są: 3 sypialnie i łazienka z wanną.

Trzecia kondygnacja to wykończone poddasze z łazienką.

Przyziemie w pełni wykończone z oknami, w którym znajduje się: duży i przestronny pokój rekreacyjny, sauna, łazienka z prysznicem, pralnia i kotłownia.

Dom położony w cichej i spokojnej okolicy. Blisko Chojnowski Park Krajobrazowy, basen, stadnina koni, szkoły, przedszkola, restauracje. 


Kaucja : 1 czynsz

Cena wynajmu: 6700 zł/mies.