Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Dom rodzinny - Jastrzębie

 

Jastrzębie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 245 m² (powierzchnia całkowita ok. 340 m²), na działce o pow. 1200 m².

 

Parter: salon z kominkiem (rozprowadzenie ciepła na parterze) i wyjściem na taras, jadalnia z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarnią i częścią śniadaniową, gabinet, łazienka z prysznicem, kotłownia.

 

Piętro: 3 lub 4 sypialnie, masterbedroom z garderobą i łazienką (wanna + prysznic), sypialnia z łazienką, sypialnia, łazienka z prysznicem, przestrzenny jasny pokój, który może służyć jako pracownia, sypialnia, playroom.

 

Garaż na dwa samochody w bryle budynku.

 

Dom bardzo ekonomiczny w utrzymaniu, wyposażony w nowoczesne technologie: rekuperacja, solary, stacja uzdatniania wody, alarm, automatyczny odkurzacz, automatuczne podlewanie ogrodu z własnej studni. W części pomieszczenie ogrzewanie podłogowe. 

 

Wszystkie media miejskie. Cicha spokojna okolica. 

 

    


Cena: 1 490 000 zł