Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Dzień Otwarty w Pałacu w Oborach/SPRZEDANE

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Otwarty w Pałacu w Oborach, 19.10.2019 r godz.11-16:00.

To właśnie z części rozparcelowanego majątku w Oborach , powstała pierwsza część Konstancina.

Historyczny obiekt (XVII w.), będący wizytówką Konstancina, wybudowany został przez Jana Wielopolskiego.

Do 1944r. pozostawał w rękach rodziny Potulickich, założycieli Konstancina. Usunięci zostali z majątku przez władze niemieckie za udział w powstaniu warszawskim.

Od 1947 roku, dzięki wnioskowi Jarosława Iwaszkiewicza, służył Związkowi Literatów Polskich i gościł znane postacie, takie jak Miron Białoszewski.

Odbywały się tu także  liczne imprezy okolicznościowe, które pozostały w pamięci tysięcy gości Pałacu i oficyny.

Nasza firma, Agencja Konstancin Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą tego wspaniałego obiektu.

Zapraszamy Państwa, jako osoby zainteresowane wzięciem udziału w tym procesie, które w swojej gestii mają potencjalnych inwestorów.

Zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane nieruchomością oraz jej historią. Podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy bardzo bogate archiwum zdjęć, udostępnione przez rodzinę Potulickich.

Zapraszamy z rodzinami i znajomymi na zwiedzanie Pałacu i spotkanie z nami.

Wstęp wolny.