Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Reprezentacyjna willa do wynajęcia w najlepszym miejscu uzdrowiska

Stylowa willa o powierzchni ok. 280 m2 na działce 3318m2. Willa w pełni odrestaurowana według współczesnych standardów, wysoka jakość wykończenia, urządzona. Może być w pełni umeblowana.

Wyposażona w nowoczesne technologie, alarm, monitoring, wideofon, automatyczna brama. Możliwość korzystania z kortu tenisowego i zainstalowania sauny.

 

Parter: kuchnia z nowym wyposażeniem z wyjściem na zadaszony taras, salon kominkowy, salon kolumnowy z wyjściem do ogrodu, hall, łazienka z prysznicem. 

 

I piętro: 3 sypialnie w tym jedna z wyjściem na duży taras, łazienka.

 

Przyziemie: duża otwarta przestrzeń z kominkiem, druga kuchnia z nowym wyposażeniem, łazienka z wanną i prysznicem, pokój dla gosposi, dwa pomieszczenia gospodarcze, serwerownia z centrum monitoringu.

 

Garaż jednostanowiskowy.

 

Ogród zagospodarowany ze starodrzewem.

Cena: 25 000 zł