Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Solidny dom w Parceli.

Dom o pow. 250 mkw na działce 1046 mkw. 

Parter: salon , jadalnia, kuchnia, spiżarnia, garderoba na odzież wierzchnią, toaleta, pralnia. 
Piętro: 3 sypialnie, łazienka z wanną i prysznicem oraz oddzielna część : sypialnia główna z łazienką i garderobą. 
Garaż na 2 samochody.Kotłownia. 
 
Dom wybudowany metodą tradycyjną w 2012 r. Bardzo funkcjonalny i wybudowany ze szczególną starannością. Wszystkie media. 
Ogród urządzony i zagospodarowany, gwarantuje 100% prywatność. 
Bardzo dobre sąsiedztwo. Wyjątkowo ciche i spokojne miejsce. Wokół tereny zielone, wspaniałe na spacery i uprawianie sportu. 
 
Cena: 2 790 000zł