Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Tajemniczy dom w Konstancinie

Nowoczesna rezydencja o powierzchni ok. 330 m2 z basenem, na działce 3000 m2. Dwukondygnacyjny dom z imponującymi przeszkleniami, gdzie na parterze znajduje się otwarta przestrzeń salonu z kominkiem, kuchni z częścią jadalną i hallem. 

Dodatkowo zamknięta druga kuchnia, garderoba na odzież wierzchnią z przejściem do garażu na dwa samochody i pralnia. W tej przestrzeni znajduje się również pokój gościnny i łazienka z prysznicem.

Na piętrze 2 przestronne, słoneczne pokoje, łazienka, taras z możliwością zabudowy pod ogród zimowy. 

Większą część willi wypełnia dwukondygnacyjny salon, otwarty ogromnymi przeszkleniami na zieleń ogrodu, dzięki czemu wnętrze jest pełne światła i kontaktu z otaczającą naturą.

 

Ogród urządzony, podlewanie automatyczne, oświetlenie, dodatkowo system alarmowy, antena satelitarna, fotowoltaika obsługująca dom i basen.

 

Cena: 14 900 000 zł