Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

W centrum Konstancina z kortem tenisowym

Konstancin-Jeziorna. Dom o pow ok. 750 m², na działce 3318 m². Nieruchomość położona w centralnej części Konstancina. Dom do przebudowy, istnieje projekt.

W piwnicy znajduje się: pomieszczenie gospodarcze, pokój zabaw, kotłownia i pralnia.

 

Na parterze znajduje się: salon z kominkiem, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia, spiżarnia, pokój gościnny z łazienką, przejście do garażu. Garaż na 2 samochody.

Na piętrze usytuowano: sypialnię małżeńską z garderobą, pokój kąpielowy z jacuzzi, pokój dziecięcy także z łazienką i gabinet.

Na poddaszu pokój gospodarczy.

Dom remontowany w 2011 roku. Na działce porośniętej starodrzewiem zbudowano basen i kort tenisowy. W okolicy zabudowa rezydencjalna, cisza i spokój. Bliska odległość od przystanku komunikacji miejskiej, Parku Zdrojowego, sklepu i szkoły. Dojazd asfaltowy, wszystkie media.

Cena: 5 750 000 zł