Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Willa z kortem tenisowym do wynajęcia

Do wynajęcia piękna willa o powierzchni ok. 580 m2 na działce 2000 m2 z kortem tenisowym i dużym ogrodem w prestiżowej okolicy w Konstancinie-Jeziornie. 

Dom jest wyposażony według najnowszych standardów, w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

 

Parter: przestronny hall, salon dwupoziomowy z antresolą, kominkiem i dwoma wyjściami na tarasy (jeden zadaszony), gabinet, kuchnia, jadalnia, sypialnia z prywatną łazienką i garderobą, samodzielna łazienka z prysznicem.

 

Piętro: cztery sypialnie, dwie łazienki: jedna z wanną, jedna z prysznicem, wspólna przestrzeń dzienna z wyjściem na taras.

 

Przyziemie: pokój fitness, łazienka, pralnia, kotłownia, przestrzeń gospodarcza z bezpośrednim wejściem z ogrodu, garaż z dwoma miejscami postojowymi.

 

Ogród ze starodrzewem zagospodarowany i zadbany z altaną do grilla.

 

Dom wyposażony w klimatyzację dwufunkcyjną (opcja grzania), automatyczną bramę, system alarmowy i monitoringu.

 

Możliwość korzystania z kortu tenisowego w ramach wynajmu do 1h - dziennie.

Zwierzęta mile widziane.

 

Nieruchomość położona w rezydencjalnej dzielnicy Konstancina w niedalekiej odległości (950 m) od parku zdrojowego z tężniami oraz od centrum handlowego Stara Papiernia (1500 m). Blisko do lasu (850 m).

 

Czynsz miesięczny 29 000 zł.

Opłaty eksploatacyjne (media i utrzymanie posesji) wynoszą ok. 3 000 zł miesięcznie (4 osoby).

Kaucja w wysokości dwukrotności czynszu 58 000 zł.

 

Umowa na minimum 2 lata.