Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.

Willa z zabytkowym domkiem gościnnym w ogrodzie.

 Konstancin – strefa „A”. Dom o pow. ok. 389 m², na działce 3318 m² ze starodrzewem.

Na parterze znajduje się przestronny hall, z którego wchodzimy do pomieszczeń strefy dziennej, na którą składają się: wysoki na 2 kondygnacje salon z galerią i wyjściem na taras, jadalnia,  kuchnia, garderoba, WC. W wydzielonej części parteru; salon TV, sypialnia z łazienką i garderobą.
Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, łazienka, garderoba dla gości, toaleta oraz otwarty gabinet z balkonem .
Częściowo podpiwniczony , w piwnicach pomieszczenia gospodarcze : pralnia, suszarnia, kotłownia i spiżarnia.

Dom został zbudowany z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów: okna drewniane trzyszybowe antywłamaniowe, dachówka z dożywotnią gwarancją, ściany trzywarstwowe , ogrzewanie gazowe, piec kondensacyjny Stebiel Elton.  Budynek  energooszczędny, ekonomiczny w utrzymaniu.

Na terenie posesji znajduje się garaż wolnostojący o pow. 90 m2 i zabytkowy  drewniany domek w stylu zakopiaskim  o pow. 95 m2,  całkowicie odrestaurowany. Może być wykorzystywany jako dom gościnny.

Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu parku zdrojowego , sąsiedztwo rezydencjonalne, cicha spokojna ulica. Dojazd asfaltowy, wszystkie media miejskie.

Cena: 3 900 000 zł