Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom atrialny w centrum Konstancina
NOWA CENA

Dom atrialny w centrum Konstancina

4710000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
11
Ilość sypialni:
7
Ilość łazienek:
3
Ilość miejsc garażowych:
2

Dom atrialny o powierzchni ok 420 m2 na działce 923 m2 w centrum Konstancina, w osiedlu zamkniętym. 

Parter: salon, jadalnia z kominkiem, kuchnia (wszystkie pomieszczenia z wyjściem do tarasu w atrium), gabinet, garderoba, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, garaż na 2 samochody. 

Pierwsza kondygnacja: pokój z garderobą (aktualnie wykorzystywany jako fitness). 

Druga kondygnacja - 4 sypialnie: master bedroom z łazienką i garderobą, sypialnia z łazienką i 2 sypialnie. Dom ma funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronne i jasne wnętrza. Posiada wykończenie z naturalnych materiałów wysokiej klasy. Dom jest bardzo zadbany i gotowy do wprowadzenia. Generalny remont przeprowadzono w 2018 roku, łącznie z wymianą instalacji, okien i drzwi. 

Ogród jest urządzony i zagospodarowany według najlepszych standardów sztuki ogrodniczej. 

Posesja znajduje się w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Stara Papiernia w dobrej odległości od ulicy, zapewniającej prywatność i ciszę. Park Zdrojowy w odległości 800 m. W bliskiej okolicy: restauracje, kawiarnie, sklepy, banki, przychodnie, szkoły, przedszkola oraz komunikacja miejska.

 

Istnieje możliwość zakupu domu wraz z wyposażeniem.

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?