Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom pod orzechem.

Dom pod orzechem.

790000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
5
Ilość sypialni:
3
Ilość łazienek:
2

Działka ok. 920 m² dom ok.130 + ok.30 m² murowany garaż wolnostojący
OPIS DOMU:
Parter 65 m²: hall, kuchnia, WC, jadalny + salon 30 m², z wyjściem na duży taras.
Piętro 65 m² : 3 pokoje + duża widna łazienka.
Dach dwuspadowy z lukarnami, c.o. gaz, wodociąg +studnia, kanalizacja miejska + szambo ekologiczne (nieużywane od kilku lat). Zadrzewiona działka, której część przy tarasie wydzielona jest od całości pergolą, zamykana na ozdobną furtę. Posesja częściowo ogrodzona murem, śmietnik. Zieleń dojrzała: tuje kolumnowe z 2 stron w szpaler, jaśminy, wiśnie, duży, owocujący orzech włoski, mirabela, brzozy i modrzewie, magnolia i kwitnący bez. Ścieżki z kostki granitowej, latarnie, oczko wodne. Dojazd asfaltowy, dobre, ustalone sąsiedztwo, łatwy dojazd od Warszawy i Piaseczna. Na granicy miasta Konstancin i gminy Piaseczno. ok. 1,5 km. od lasu Kabackiego. W odległości 400-600 m: hotel, restauracja, bar, 2 sklepy, autobus. Kościół 1000 m. Stan dobry, do modernizacji.

Zawieszone do 26.02.2020

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?