Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom w osiedlu Elsam.

Dom w osiedlu Elsam.

5000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

 Konstancin-Jeziorna . Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej, w osiedlu Elsam o pow.ok. 190 m.kw. Wykończenie w bardzo dobrym standardzie , podłogi z naturalnego kamienia oraz drewna. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu oraz otwarta widna kuchnia, toaleta, garderoba na odzież wierzchnią. Na drugiej kondygnacji są 3 sypialnie i łazienka z wanną. Trzecia kondygnacja, to wykończone poddasze z łazienką. Jest też w pełni wykończone przyziemie z oknami, w którym znajduje się duży i przestronny pokój np. rekreacyjny, sauna, łazienka z prysznicem, pralnia i kotłownia. Dom będzie wynajmowany nieumeblowany. Wokół cisza i spokój. Blisko Chojnowski Park Krajobrazowy, basen, stadnina konna, szkoły , przedszkola, restauracje.

Wolne od 01.09.2020

 

Cena: 5000 zł.   Kaucja : 1 czynsz

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?