Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom z pięknym ogrodem

Dom z pięknym ogrodem

2950000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
6
Ilość sypialni:
4
Ilość łazienek:
2
Ilość miejsc garażowych:
1

Dom z pięknym ogrodem, Konstancin-Jeziorna.

 

Wolnostojący dom z lat 70-tych o powierzchni ok.180 m2 na działce 1577 m2 składającej się z dwóch działek ewidencyjnych, w tym działki o powierzchni 600 m2 z możliwością wybudowania na niej domu jednorodzinnego. 

 

Na pierwszej kondygnacji znajdują się: garderoba na odzież wierzchnią, wc gościnne, łazienka, pokój z aneksem kuchennym i loggią. 

 

Na drugiej kondygnacji znajdują się: salon z tarasem i kuchnia. 

 

Na trzeciej kondygnacji są: 2 sypialnie i łazienka. 

 

Na czwartej kondygnacji (poddasze) jest otwarta przestrzeń funkcjonująca jako pracownia. 

Możliwość zaadaptowania piątej kondygnacji (poddasza). Cały dom jest podpiwniczony, w przyziemiu są pomieszczenia gospodarcze, kotłownia i garaż. 

Wysokość pomieszczeń 2,56 m. Wysokość przyziemia: 2,20 m. 

Ogród pięknie zagospodarowany i zadbany, liczne krzewy, drzewa, kwiaty. 

Ulica cicha i spokojna, dojazd drogą z kostki. 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?