Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dom z potencjałem w Cieciszewie

Dom z potencjałem w Cieciszewie

1150000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
5
Ilość sypialni:
3
Ilość łazienek:
1
Ilość miejsc garażowych:
1

Dom główny o powierzchni ok.135 m2 + dom mniejszy mieszkalno-gospodarczy o powierzchni 48,6 m2 na działce 1300 m2.

 

Budynek główny murowany piętrowy dom, kryty blachodachówką. Oryginalnie z lat 80-tych, zmodernizowany i rozbudowany współcześnie.

Parter: hall, kuchnia z aneksem jadalnym, salon, duża łazienka, osobne wc, gabinet oraz garaż

Piętro/poddasze: 3 sypialnie, garderoba, wyjście na taras.

Budynek mniejszy parterowy, murowany o powierzchni 48,6 m2, który może spełniać funkcję letniego mieszkania z możliwością przystosowania do całorocznego zamieszkania.

 

Cała posesja ogrodzona częściowo parkanem, częściowo murem. Działka dwupoziomowa, dająca daleko idącą ;prywatność, część zadrzewiona, część nasłoneczniona z kilkoma drzewami i krzewami owocowymi (czereśnia, orzech, winorośl).

 

Media: gaz, woda, prąd, kanalizacja podłączone.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?