Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Dwór z XIX wieku​ na Mazowszu

Dwór z XIX wieku​ na Mazowszu

980000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Zabytkowy dwór i park na Mazowszu, 50 km. od Warszawy, z dojazdem dwupasmówką - trasą szybkiego ruchu. 

Historyczny murowany dwór z XIX wieku, wybudowany przez napoleońskiego generała, do remontu, z drewnianymi częściami, częściowo podpiwniczony. 

Powierzchnia użytkowa ok. 700 m.kw. (powierzchnia zabudowy ok. 600 m.kw. plus tarasy ok.100 m.kw.)

  • parter ma ok. 450 m.kw.,
  • piętro ok. 180 m.kw.,
  • II piętro ok. 75 m.kw.,

dodatkowo:

  • sklepione piwnice łącznie ok.120 m.kw.,
  • do tego przestronne, wysokie strychy ok. 270 m.kw. 

Park 2,18 ha z kilkoma pomnikami przyrody, ogrodzony siatką, z dostępem do drogi asfaltowej. Z tyłu parku znajduje się jeszcze budynek gospodarczy, murowany o powierzchni zabudowy ok. 65 m.kw.

Park i dwór wpisane są do rejestru zabytków. Od 1826 r. - do 1945 r. w rękach jednej znanej ziemiańskiej rodziny, z udokumentowaną historią obecności wielu najważniejszych artystów i postaci epoki (Sienkiewicz, Chełmoński, Rapacki, Mehoffer, Mangha-Jasieński, Weissenhoff, Krasiński etc.) Po wojnie szkoła i mieszkania nauczycieli. 

Sprzedaż od spadkobierców rodziny dawnych właścicieli majątku, którzy posiadają dokumentację techniczno-konserwatorską oraz rodzinną z obfitym materiałem fotograficznym. 

Dwór położony jest w pobliżu lasów parku krajobrazowego. W zasięgu 15 km. znajduje się największy w Europie Park Wodny oraz zespół basenów termalnych.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?