Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Elegancki dom blisko szkoły amerykańskiej.
NOWOŚĆ W OFERCIE

Elegancki dom blisko szkoły amerykańskiej.

6299000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
9
Ilość sypialni:
3
Ilość łazienek:
2
Ilość miejsc garażowych:
2
Dom o pow. 445 mkw na działce 1500 mkw, w kameralnym osiedlu zamkniętym, blisko szkoły amerykańskiej. 
Na parterze znajduje się salon z jadalnią, kominkiem i częścią dzienną. Liczne wyjścia na zadaszony taras.Dalej przestronna i słoneczna kuchnia z widokiem na ogród i wejście. Gabinet z biblioteką. Toaleta dla gości. Na tej kondygnacji znajduje się również część gospodarcza: pralnia, kotłownia, garderoby, pom.gospodarcze, garaż na 2 duże samochody oraz dodatkowe miejsca postojowe pod zadaszeniem. Pomieszczenia mają rezydencjalną wysokość ponad 3m. Klatka schodowa z duszą. Na piętrze są 3 sypialnie: bardzo duży masterbedroom z pokojem do pracy, podwójną garderobą oraz łazienką z wanną i prysznicem, sypialnia z pokojem telewizyjnym, 3 sypialnia i dla nich  łazienka. 
Całość wykończona materiałami wysokiej jakości, utrzymana w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Ogród urządzony z automatycznym podlewaniem. 
Doskonała lokalizacja , blisko wyjazdu do Warszawy, szkół, przedszkoli, sklepów, komunikacji miejskiej. 
 
Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?