Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Funkcjonalna kawalerka w Józefosławiu

Funkcjonalna kawalerka w Józefosławiu

350000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
1
Ilość łazienek:
1
Ilość miejsc garażowych:
1

Mieszkanie o pow. 30,5 m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i dużego balkonu. Usytuowane jest na 2 - ostatnim piętrze. Bardzo funkcjonalnie zaprojektowane i urządzone. Ostatnia modernizacja zrobiona 2 lata temu. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze. 

Mieszkanie znajduje się w zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Teren zielony, liczne miejsca parkingowe, całość zadbana i zagospodarowana.

 

Doskonała lokalizacja. Blisko komunikacja miejska, szkoła i przedszkola oraz sklepy, restauracje, ścieżki piesze i rowerowe, las kabacki. 

Nieruchomość idealna na inwestycję. 

 

Cena: 350 000zł + miejsce postojowe i pomieszczenie gosp. 30 000 zł 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?