Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Konstancin. Dom na leśnej polanie

Konstancin. Dom na leśnej polanie

2230000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Konstancin-Jeziorna. Działka budowlana o pow. 3333 m² w d. strefie A. Działka zabudowana domem o pow. ok. 200 m². Dom z lat 70-tych, 3 kondygnacje.

Na parterze znajduje się: salon, kuchnia, sypialnia i łazienka.

Na piętrze są: 2 sypialnie, łazienka i pralnia.

W pełni użytkowe przyziemie z kominkiem i częścią rekreacyjną. Istnieje możliwość rozbudowy lub całkowitej zmiany.

Na działce jest również budynek garażowy.

Obowiązuje MPZP, który przewiduje zabudowę pensjonatową lub mieszkalną jednorodzinną, powierzchnia biologicznie czynna: 85 %. Na działce może być usytuowany również budynek garażowy lub gospodarczy. Dopuszcza się zabudowę mieszkaniową dwulokalową. Maksymalnie 3 kondygnacje naziemne do 12 m wysokości. Budynek gospodarczy może mieć 1 kondygnację, wysokość do 7m. Działka jest zalesiona starodrzewem, ogród naturalny – leśny.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?