Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Mieszkanie z widokiem na rzekę

Mieszkanie z widokiem na rzekę

680000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
2
Ilość sypialni:
1
Ilość łazienek:
1
Ilość miejsc garażowych:
1

Mieszkanie 68 m2 w osiedlu zamkniętym całodobowo chronionym.

Składa się z: kuchni półotwartej na salon, sypialni, łazienki, przestronnego holu i tarasu z widokiem na rzekę Jeziorkę oraz tereny zielone o powierzchni ok. 100 m2. Jest jasne i przestronne. Okna wychodzą na stronę południową i są wyposażone w rolety zewnętrzne.

Mieszkanie do odnowienia, umeblowane i w części wyposażone.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Winda od poziomu garażu.

 

W pobliżu pełna infrastruktura miejska: przystanki, sklepy, przychodnie, szkoły, przedszkola, banki, poczta. Do CH Stara Papiernia ok.1 km, do Parku Zdrojowego ok. 2 km.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?