Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Nowoczesna rezydencja Konstancin
NOWOŚĆ W OFERCIE

Nowoczesna rezydencja Konstancin

14900000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość
Ilość pokoi:
6
Ilość sypialni:
5
Ilość łazienek:
3
Ilość miejsc garażowych:
2

Nowoczesna rezydencja o powierzchni użytkowej 327 m2 na działce 3053 m2 z basenem zewnętrznym. 

 

Dwukondygnacyjny dom z imponującymi przeszkleniami, gdzie na parterze znajduje się otwarta przestrzeń salonu z kominkiem, kuchnia z częścią jadalną i hall. 

Dodatkowo zamknięta druga kuchnia, garderoba na odzież wierzchnią z przejściem do garażu na dwa samochody i pralnia. W tej przestrzeni znajduje się również pokój gościnny i łazienka z prysznicem.

W prywatnym sypialnianym skrzydle jest masterbedroom z pokojem kąpielowym i 2 garderobami 

Na piętrze usytuowane są 2 przestronne, słoneczne pokoje, łazienka, taras z możliwością zabudowy pod ogród zimowy. 

Większą część willi wypełnia dwukondygnacyjny salon, otwarty ogromnymi przeszkleniami na zieleń ogrodu, dzięki czemu wnętrze jest pełne światła i kontaktu z otaczającą naturą. Wszystkie pomieszczenia są jasne, z dużą ilością światła.

Dom bardzo funkcjonalnie zaprojektowany. Wybudowany i wykończony z materiałów wysokiej jakości. 

 

Ogród urządzony, zadbany, bardzo słoneczny z podlewaniem automatycznym i oświetleniem. 

Fotowoltaika obsługująca dom i basen.

 

Okolica rezydencjalna, bezpośrednio przylega do strefy A, unikatowe miejsce blisko lasu. Odległość piesza do Parku Zdrojowego

 

Dodatkowa prezentacja zdjęć będzie dostępna po zapytaniu i kontakcie z klientem.

 

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?