Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Nowoczesny w centrum Konstancina

Nowoczesny w centrum Konstancina

9990000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Konstancin. Dom o powierzchni całkowitej ok. 900 m², użytkowej ok. 784 m², na działce o powierzchni 3 339 m², składający się z 3 poziomów: parter, I piętro i II piętro. Wnętrze wyróżnia dobrze zaplanowana przestrzeń z podziałem na funkcję reprezentacyjną, sypialną i rekreacyjną.

Na parterze znajdują się: salon z kominkiem, gabinet, kuchnia z kominkiem, garaż na 4 auta, 2 pokoje oraz łazienka dla pracowników, pomieszczenia gospodarcze (pralnia z łazienką, kotłownia).

Na pierwszym piętrze znajdują się: 4 duże niezależne sypialnie z własnymi łazienkami oraz garderobami, w tym masterbedroom z kominkiem, dużą garderobą i łazienką.

Na ostatnim piętrze znajdują się: 2 sypialnie, (możliwość wydzielenia dodatkowych 2 sypialni), łazienka, przestrzeń rekreacyjna, siłownia.

Wszystkie pomieszczenia bardzo dobrze doświetlone dużymi oknami do podłogi. Wzdłuż budynku duży taras płynnie łączący przestrzeń mieszkalną z ogrodem. Działka leśna, położona na lekkim wzniesieniu ze starodrzewem: sosny, dęby, klony, graby i akacje. Słoneczna część działki pokryta trawnikiem (nawadnianie automatyczne wodą ze studni głębinowej).

W ogrodzie murowana i zadaszona altana. Wydzielona strefa pozwalająca na zaparkowanie kilku samochodów. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cichej lokalizacji w centrum Konstancina. Spacerowa odległość od Parku Zdrojowego. Całość zaprojektowana w nowoczesnym minimalistycznym stylu z użyciem najwyższej jakości materiałów, ogrzewanie podłogowe, system alarmowy, światłowód, ogrodzenie zapewniające prywatność, wszystkie media miejskie. Budowa zakończona w 2014 roku.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?