Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Pod kasztanami.

Pod kasztanami.

2465000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Konstancin – brzeg strefy „A”. Wygodny, piętrowy dom o pow. ok. 330 m², na działce 1532 m² z urządzonym ogrodem i drzewami. Posesja usytuowana na cichej uliczce Konstancina, dojazd asfaltowy, pełne miejskie media (kanalizacja, woda, elektryczność, gaz), ogrodzona parkanem na podmurówce, automatyczna brama i furtki. Dom posiada dodatkowy, niezależny (z osobnym wejściem) niewielki apartament (salon, kuchnia, sypialnia i łazienka).

Parter: hall ma połączenie z garderobą i garażem na 2 samochody oraz kotłownią i pralnią.WC + łazienka gościnna, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Salon + jadalnia+ część kominkowa ok. 55 m² z wyjściem na duży taras od strony płd – wschodniej.

Półpiętro: sala rekreacyjna 30 m², klimatyzowana, stół ping-pongowy, łazienka (umywalka, prysznic, WC).

Piętro: 3 sypialnie, każda z klimatyzacją, dwie z balkonami, 3 łazienki, 3 garderoby. (1 łazienka z wanną 2-osobową i z prysznicem, 2-ga z wanną i prysznicem, 3-cia z prysznicem). Garaż x 2 w budynku, drugi garaż x 1 od strony ogrodu, kojec dla psów.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?