Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Ponadczasowy

Ponadczasowy

4500000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Konstancin - d. strefa A. Willa o ciekawej, ponadczasowej architekturze, złożona z 3 kondygnacji (parter, piętro i poddasze), częściowo podpiwniczona, dach kryty dachówką.

Powierzchnia użytkowa ok. 404,94 m², powierzchnia zabudowy ok. 210 m² (wraz z tarasami). Wysoki standard wykończenia. Wyposażona w urządzenia domowe najwyższej jakości. Całość oświetlona na zewnątrz i wewnątrz niezwykle wyrafinowanym, wielopunktowym oświetleniem. Działka 1520 m².

Parter: hol z garderobą, gabinet, salon, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia, WC, garaż.

Piętro: 4 sypialnie i 2 łazienki, garderoba.

Poddasze: family room.

Podziemie: pralnia, kotłownia, garderoba oraz mieszkanie (sypialnia, kuchnia i łazienka) dla pracownika. Schowki.

Działka ogrodzona żelaznym parkanem na podmurówce z kutą, automatyczną bramą wjazdową. Ogród typu parkowego, oświetlony, alejki wyłożone kostką granitową.

Wszystkie media miejskie. Dojazd asfaltowy, cicha ulica.

Dobre sąsiedztwo: zabudowa rezydencjalna, jednorodzinna na dużych, zadrzewionych działkach. Atrakcyjny widok na przeciwną stronę ulicy, na zieleń lasu.

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?