Szukasz nieruchomości
Dane kontaktowe
* Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Zakres

Rodzaj nieruchomości


Dodatkowe wymagania / preferencje **
* podanie zarówno telefonu jak i adresu e-mail ułatwi nam sprawne skontaktowanie się z Państwem
** prosimy, aby opis preferencji zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty dostosowane do Państwa wymagań.
Zgłoś ofertę
Dane kontaktowe*
*Dane podawane w formularzu zgłoszeniowym nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z Państwem na potrzeby realizacji powierzonego nam zadania sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Więcej - polityka prywatności
Szczegóły oferty
Kategoria
Powierzchnia mieszkania
Powierzchnia działki
Kod pocztowy
Dodaj zdjecia*
*Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie .jpg, rozdzielczości 72dpi, dłuższy bok 1000px. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć obiektu lub nie mają Państwo możliwości obróbki zdjęc, prosimy przesłać je w osobnym e-mailu na adres: biuro@konstancina.pl
Opis oferty
* wysłanie zgloszenia nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy na sprzedaż/wynajem nieruchomości. Umowa taka będzie sporządzona po porozumieniu w sprawie realizacji oferty.
** prosimy, aby opis oferty zawierał jak najwięcej szczegółów. Dobrze zrobiony opis ułatwi nam właściwe przedstawienie oferty potencjalnym klientom.
Willa flamandzka

Willa flamandzka

5750000
PLN
Nadawca
Odbiorca
Wiadomość

Konstancin-Jeziorna. Willa nowa w stylu flamandzkim o powierzchni ok. 585,9 m², położona w strefie uzdrowiskowej.  Wybudowana i wykończona w 2011 r. w wysokim standardzie.

Działka ok. 3317 m² starodrzew, bogaty drzewostan, urządzony ogród. 

Parter: dwupoziomowy salon z zabytkowym otwartym kominkiem, z wyjściem na werandę oraz antresolę, kuchnia, spiżarnia/winiarnia, szatnia, WC, hol, kotłownia, 3 garaże.                                                 

Piętro: sypialnia z garderobą, łazienka, garderoba, pomieszczenie techniczne, masterbedroom z pokojem kąpielowym.                                                          

II piętro:  sala kinowa, studio muzyczne, dance floor, pokój gościnny, pomieszczenie techniczne, łazienka, pokój gościnny, biblioteka. Doprowadzone media: gaz, prąd, woda miejska, własna studnia głębinowa, kanalizacja, telefon w ulicy, światłowód 5 m od granicy działki.             

 

Interesująca oferta?
Wyślij do nas zapytanie bądź wyraź chęć spotkania się w sprawie oferty, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Dane kontaktowe
Dogodny termin?*
od
do
* jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego terminu spotkania proszę nie wypełniać tych danych. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu.
Pytania i uwagi?